Search
Close this search box.

بازی  Baby Game به همراه فیلم

بازی  Baby Game
بازی  Baby Game در سایت دالی

اگر کودک  زیر چهار سال  دارید که به شدت به موبایل شما علاقمند شده و به هیچ عنوان نمی توانید موبایل را از کودکتان بگیرید احتمالا داشتن یک بازی مناسب سن و جذاب می تواند برای شما کمک کننده باشد تا اینکه دايما در برنامه هایی که مناسب سن او نیست بچرخد.

بازی  Baby Game دارای ۱۵ خرده بازی برای کودکان ۲، ۳ و چهار ساله است که در یک فضای گرافیکی بسیار جذاب به تقویت مهارتهای کودکان می پردازد. این بازی بدون تبلیغات در روی صفحه است که خود از مزایای آن محسوب می شود و از سوی دیگر با حضور حیوانات و گیاهان بامزه بازی را برای کودک جذاب میکنند. در این مدل بازیها با تاکید بر آموزش رنگ، شکل، شباهت و تفاوت ها به تقویت مهارتهای توجه و تمرکز، هماهنگی چشم و دست، حافظه …می پردازد.

نکته این بازی و مدلهای دیگر آن این است که این مجموعه در ابتدا با ۵ بازی آزاد در اختیار کودک قرار می گیرد اما به تدریج و در طی روزهای آینده قفل بازیها را باز می کند تا کودک به تنوع بیشتری از بازیها دست یابد.

این بازی را به راحتی می توانید از اپ استور یا پلی استور به راحتی دانلود کنید.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.happytools.learning.kids.games

 

Search

مطالعه نمایید:

سایر مطالب

بازی مجسمانه خرگوش

نویسنده بازی : فاطمه موسوی بصیرت دسترسی به بازی : رایگان خرید اشتراک این بازی برای کدام گروه سنی طراحی شده است ؟ بازی برای

Read More »
تمرین صبر با بازی ، بازی برای تمرین بازداری پاسخ

لیوانهای شفاف

نویسنده بازی : فاطمه موسوی بصیرت دسترسی به بازی : رایگان خرید اشتراک این بازی برای کدام گروه سنی طراحی شده است ؟ بازی برای

Read More »
این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *