Search
Close this search box.

بازی  lyfoes

بازی lyfoes
بازی lyfoes بازی تفکر منطقی و استدلال برای چهار تا هفتاد سال

بازی lyfoes بازی حل مساله، تصمیم گیری، تمرین مهارت استدلال و تفکر منطقی برای کودک چهار سال تا بزرگسالان بالاتر از هفتاد سال است. در این بازی نیاز است که شما توپهای همرنگ را در لوله های یکسان قرار دهید . اما این کار باید با کمترین تعداد جا به جایی و با سرعت انجام شود.

مشابه این بازی در سایت دالی نیز به شکل دیگری و با نام بازی حلقه ها وجود دارد. اگر طرفدار بازیهای دیجیتال هستید و این مدل از بازیهای را می پسندید توصیه می کنم این بازی را دانلود و نصب کنید.

نکته جالب  بازی دسته بندی آن بر اساس آسان تا سخت است که به شما امکان میدهد همزمان هم خودتان از این برنامه استفاده کنید و هم  آن را در اختیار کودک قرار دهید. اگر چه در متن بازی سطح ساده آن را برای کودک چهار سال به بالا عنوان کرده اما حتی یک کودک سه ساله نیز می تواند با کمی آموزش مرحله ساده این بازی را فرا بگیرد. طراحان این بازی با توجه به شرایط فعلی دنیا و حضور کرونا ابتکار جالبی در بازی به کار برده اند. با باز کردن بازی اولین چیزی که خواهید دید شکلکهای با ماسک  است که تنها در جمع خانواده همرنگ خود ماسک را بر می دارند.

بازی lyfoes

بازی lyfoes را می توانید از پلی استور به راحتی دانلود و دریافت کنید.

Search

مطالعه نمایید:

سایر مطالب
تمرین صبر با بازی ، بازی برای تمرین بازداری پاسخ

لیوانهای شفاف

نویسنده بازی : فاطمه موسوی بصیرت دسترسی به بازی : رایگان خرید اشتراک این بازی برای کدام گروه سنی طراحی شده است ؟ بازی برای

Read More »
این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *