بازی  lyfoes

بازی lyfoes
بازی lyfoes بازی تفکر منطقی و استدلال برای چهار تا هفتاد سال

بازی lyfoes بازی حل مساله، تصمیم گیری، تمرین مهارت استدلال و تفکر منطقی برای کودک چهار سال تا بزرگسالان بالاتر از هفتاد سال است. در این بازی نیاز است که شما توپهای همرنگ را در لوله های یکسان قرار دهید . اما این کار باید با کمترین تعداد جا به جایی و با سرعت انجام شود.

مشابه این بازی در سایت دالی نیز به شکل دیگری و با نام بازی حلقه ها وجود دارد. اگر طرفدار بازیهای دیجیتال هستید و این مدل از بازیهای را می پسندید توصیه می کنم این بازی را دانلود و نصب کنید.

نکته جالب  بازی دسته بندی آن بر اساس آسان تا سخت است که به شما امکان میدهد همزمان هم خودتان از این برنامه استفاده کنید و هم  آن را در اختیار کودک قرار دهید. اگر چه در متن بازی سطح ساده آن را برای کودک چهار سال به بالا عنوان کرده اما حتی یک کودک سه ساله نیز می تواند با کمی آموزش مرحله ساده این بازی را فرا بگیرد. طراحان این بازی با توجه به شرایط فعلی دنیا و حضور کرونا ابتکار جالبی در بازی به کار برده اند. با باز کردن بازی اولین چیزی که خواهید دید شکلکهای با ماسک  است که تنها در جمع خانواده همرنگ خود ماسک را بر می دارند.

بازی lyfoes

بازی lyfoes را می توانید از پلی استور به راحتی دانلود و دریافت کنید.

مطالعه نمایید:

سایر مطالب

Neurokid

نوروکید اپلیکیشن شناختی در زمینه اتیسم است. این برنامه در حوزه اختلالات عصبی- رشدی به خانواده کمک می کند تا به تشخیص زودهنگام این اختلال

Read More »

Brain Games Kids

بازی مناسب برای مغز کودک بازی های این برنامه شامل بازی هزار تو، بازی طنز، دقت بینایی، حافظه، دید فضایی، سودوکو، یافتن اشیا، پیچ و

Read More »
این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی skype
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیبورد خود را برای روی زبان انگلیسی قرار دهید

کیبورد خود را برای روی زبان انگلیسی قرار دهید

کیبورد خود را برای روی زبان انگلیسی قرار دهید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)

کیبورد خود را برای روی زبان انگلیسی قرار دهید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف(00:30)