Search
Close this search box.

لوبیا بازی

دسترسی به بازی :
این بازی برای کدام گروه سنی طراحی شده است ؟
فایل قابل دانلود بازی:
کدام مهارت های شناختی در این بازی تمرین می شود؟
این بازی مناسب زمانی است که فرزندتان سن کمی دارد و شما نیز نیاز به زمانی برای انجام کارهای دیگر دارید. در این بازی می¬توانید از کیسه¬های لوبیا برای مشغول نگه¬داشتن فرزند خود استفاده نمایید. با این وسیله علاوه بر اینکه خودتان به کارهای مختلف می¬رسید، کودک نیز سرگرم شده و همچنین در مورد اندازه، چیزهایی یاد می¬گیرد.

لوازم مورد نیاز برای بازی:

لگن یا وان پلاستیکی بزرگ

لوبیا یا حبوبات دیگر

فنجان¬ نشکن در اندازه¬های مختلف

نحوه انجام بازی:

یک وان پلاستیکی بزرگ را از حبوبات خشک پر کنید. انواع فنجان¬های نشکن در اندازه¬های مختلف داشته باشید. کودک خود را تشویق کنید تا یک فنجان را پر کند و لوبیاهای داخل آن را داخل فنجان¬های دیگر بریزد. در نظر داشته باشید که ابتدا ظرف بزرگ پر شود و محتوای آن را در ظرف¬های دیگر ریخته شود. در این حالت کودک متوجه می¬شود که وقتی محتوای ظرف بزرگ را در ظرف کوچک می¬ریزد، مقدار اضافی سرریز می¬شود. علاوه بر این می¬توانید از روش حدس زدن نیز استفاده نمایید. اینکه کدام فنجان لوبیای بیشتری دارد. فنجان بزرگ، کوچک یا متوسط.

در این بازی کودک چه چیزی فرا می‌گیرد؟

کودک یاد می¬گیرد که همه¬چیز در اندازه¬های مختلف است. علاوه بر اینکه در استفاده از اشیا و یا میوهای مختلف، حس لامسه کودک نیز تقویت می¬شود.
Search

مطالعه نمایید:

سایر مطالب

بازی مجسمانه خرگوش

نویسنده بازی : فاطمه موسوی بصیرت دسترسی به بازی : رایگان خرید اشتراک این بازی برای کدام گروه سنی طراحی شده است ؟ بازی برای

Read More »
تمرین صبر با بازی ، بازی برای تمرین بازداری پاسخ

لیوانهای شفاف

نویسنده بازی : فاطمه موسوی بصیرت دسترسی به بازی : رایگان خرید اشتراک این بازی برای کدام گروه سنی طراحی شده است ؟ بازی برای

Read More »
این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *