Search
Close this search box.

Baby Panda’s Supermarket

کودک نیاز دارد که با بسیاری از فضاها، شغل ها و لوازم مورد نیاز آشنا شود. این برنامه فرصتی را فراهم می آورد تا کودک به طور مجازی وارد فروشگاه شده و با همه موارد مورد نیاز آشنا گردد. در این برنامه کودک می آموزد که برای رفتن به فروشگاه و تهیه لوازم مورد نیاز به چه صورت اقدام نماید. در این مجموعه شخصیت بامزه ای که پاندا در نظر گرفته شده به همراه مادر خود وارد فروشگاه شده و به کاوش برای تهیه لوازم مورد نیاز خود و خانواده می پردازد. این بازی مناسب کودکان 3 تا 8 سال است و  همراهی با پاندا کودک را با فضای سوپرمارکت و شغل هایی که با آن در ارتباط هستند آشنا می سازد. علاوه بر اینکه بیشتر با ابزار و لوازم آشنا می شود.

در ابتدا بازی، لیست خریدی ارائه شده و از کودک خواسته می شود که موارد موجود در لیست را از فروشگاه تهیه نماید. هر عنوان از لیست مربوط به بخش مختلفی از فروشگاه است. در هر بخش با انواع غذاها، نوشیدنی و تنقلات آشنا می شود. نام وسیله مورد نیاز توسط گوینده اعلامی می شود و کودک باید شی نام برده شده را انتخاب کرده و وارد سبد خرید خود نماید.

بخش میوه و سبزیجات

در بخش مربوط به میوه و سبزیجات با انواع سبزیجات و نام آنها آشنا می شود.

بخش اسباب بازی ها

در بخش مربوط به اسباب بازی ها با انواع عروسک و لوازم سرگرم کننده، و اسامی آنها آشنا می شود.

بخش لوازم بهداشتی

کیک و شیرینی

در این بخش از فروشگاه کودک می تواند کیک موجود در لیست خرید را به سلیقه خود تزئین نماید و مورد تشویق قرار گیرد.

نوشیدنی ها

پوشاک

در بخش پوشاک کودک با مفهوم سایز و اندازه لباس آشنا می شود. در این بخش کودک باید لباسی که اندازه بدن پاندا است را به درستی انتخاب نماید.

صندوق فروشگاه

بعد از تکمیل خرید و تهیه لیست مورد نیاز، کودک به سمت صندوق فروشگاه هدایت می شود. کودک می‌توانید به‌عنوان یک تحویل‌دار ایفای نقش کرده و وزن و اسکن کردن را بیاموزد. و با طریق پرداخت وجه (نقدی، اسکن کردن کد QR، یا کارت بانکی) آشنا می شود. در این بخش مجدد نام هر یک از اقلامی که خریداری شده توسط گوینده اعلام شده و کودک را مجدد با اسامی کالاهایی که خرید کرده آشنا می کند.

ویژگی این بازی:

یادگیری مفاهیم و کلمات متناسب با شغل

آشنایی با حیوانات مختلف

آشنایی با لیست خرید و اقلام آن

سازنده: BabyBus

فیلم بخشی از این برنامه را میتوانید اینجا مشاهده کنید.
Search

مطالعه نمایید:

سایر مطالب

بازی مجسمانه خرگوش

نویسنده بازی : فاطمه موسوی بصیرت دسترسی به بازی : رایگان خرید اشتراک این بازی برای کدام گروه سنی طراحی شده است ؟ بازی برای

Read More »
تمرین صبر با بازی ، بازی برای تمرین بازداری پاسخ

لیوانهای شفاف

نویسنده بازی : فاطمه موسوی بصیرت دسترسی به بازی : رایگان خرید اشتراک این بازی برای کدام گروه سنی طراحی شده است ؟ بازی برای

Read More »
این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *