Search
Close this search box.

Khan Academy Kids

آکادمی کودکان "کان"

این برنامه، یک اپلیکیشن آموزشی مناسب برای کودکان است. هدف این برنامه رشد و ارتقای سطح علمی کودکان است و اینکه شما به عنوان والدین کودک، بتوانید استعداد فرزند خود را کشف کرده و رشد دهید.

برنامه رایگان بوده و شامل فعالیت آموزشی، کتاب خوانی، آهنگ و بازی برای کودکان نوپا، پیش دبستانی، مهد کودک ها و کلاس اولی  هاست. کودکان با استفاده از این برنامه می توانند مهارت های خواندن، زبان دوم، نوشتن، ریاضیات، مهارت های عاطفی و اجتماعی و موارد دیگر را فرا بگیرند و حتی فرآیند رشد شناختی آن ها نیز به شکل قابل توجهی بهبود پیدا کند.

علاوه بر اینها، فعالیت ها و بازی های تشویق کننده مانند نقاشی و رنگ آمیزی، خلاقیت و بیان جملات در این برنامه وجود دارد که به عنوان زنگ تفریح به کودک ارائه می شود. پنج شخصیت کارتونی کودکان را به تفکر و یادگیری در هر مرحله ترغیب می کند.

 هم چنین این برنامه ابزارهایی برای معلمان دارد که می توانند از دور یادگیری دانش آموزان خود را بررسی کرده و تمرینات لازم را به کودک ارائه نمایند.

در بخش کتابخانه کودک با مجموعه ای از کتاب ها، فیلم ها و فعالیت ها آشنا می شود و آموزش می بیند.

از دیگر ویژگی های این بازی ایجاد روحیه تیمی و تعاملی با سایرین است. این ویژگی ها کنترل خود و همدلی را به کودک می آموزد و زمینه مشارکت کودک در فعالیت های گروهی را فراهم می آورد. علاوه بر این رشد جسمی و حرکتی را نیز در وی ارتقا می بخشد.

‏ این برنامه همچنین مدام تمرینات جدیدی را اضافه می کند تا هیچوقت حالت یکنواختی برای کودک به وجود نیاید. محتوای برنامه توسط متخصصان مختلف بررسی شده است و از کنفرانس های مختلف جوایز متعددی را دریافت کرده و والدین می توانند از این جهت با خیال راحت اپلیکیشن را دانلود کنند.

ویژگی های بازی:

  • کشف استعداد ها و شکوفایی توانایی کودکان
  • تحت پوشش قرار دادن تمامی دروس نظیر ریاضی، اجتماعی، علوم تجربی، خواندن، نوشتن و …
  • مناسب برای کودکان در تمامی سنین
  • تشویق به یادگیری و جلوگیری از خستگی کودکان
  • بازی ها و فعالیت های تعاملی
  • مشارکت والدین در آموزش ها و افزایش ارتباط کودک با والدین خود
  • رشد روحی و جسمانی مطابق با آموزش های جهانی
  • محیط کاربری بسیار جذاب برای کودکان

سازنده:  Khan Academy

Search

مطالعه نمایید:

سایر مطالب

بازی مجسمانه خرگوش

نویسنده بازی : فاطمه موسوی بصیرت دسترسی به بازی : رایگان خرید اشتراک این بازی برای کدام گروه سنی طراحی شده است ؟ بازی برای

Read More »
تمرین صبر با بازی ، بازی برای تمرین بازداری پاسخ

لیوانهای شفاف

نویسنده بازی : فاطمه موسوی بصیرت دسترسی به بازی : رایگان خرید اشتراک این بازی برای کدام گروه سنی طراحی شده است ؟ بازی برای

Read More »
این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *