Khan Academy Kids

آکادمی کودکان "کان"

این برنامه، یک اپلیکیشن آموزشی مناسب برای کودکان است. هدف این برنامه رشد و ارتقای سطح علمی کودکان است و اینکه شما به عنوان والدین کودک، بتوانید استعداد فرزند خود را کشف کرده و رشد دهید.

برنامه رایگان بوده و شامل فعالیت آموزشی، کتاب خوانی، آهنگ و بازی برای کودکان نوپا، پیش دبستانی، مهد کودک ها و کلاس اولی  هاست. کودکان با استفاده از این برنامه می توانند مهارت های خواندن، زبان دوم، نوشتن، ریاضیات، مهارت های عاطفی و اجتماعی و موارد دیگر را فرا بگیرند و حتی فرآیند رشد شناختی آن ها نیز به شکل قابل توجهی بهبود پیدا کند.

علاوه بر اینها، فعالیت ها و بازی های تشویق کننده مانند نقاشی و رنگ آمیزی، خلاقیت و بیان جملات در این برنامه وجود دارد که به عنوان زنگ تفریح به کودک ارائه می شود. پنج شخصیت کارتونی کودکان را به تفکر و یادگیری در هر مرحله ترغیب می کند.

 هم چنین این برنامه ابزارهایی برای معلمان دارد که می توانند از دور یادگیری دانش آموزان خود را بررسی کرده و تمرینات لازم را به کودک ارائه نمایند.

در بخش کتابخانه کودک با مجموعه ای از کتاب ها، فیلم ها و فعالیت ها آشنا می شود و آموزش می بیند.

از دیگر ویژگی های این بازی ایجاد روحیه تیمی و تعاملی با سایرین است. این ویژگی ها کنترل خود و همدلی را به کودک می آموزد و زمینه مشارکت کودک در فعالیت های گروهی را فراهم می آورد. علاوه بر این رشد جسمی و حرکتی را نیز در وی ارتقا می بخشد.

‏ این برنامه همچنین مدام تمرینات جدیدی را اضافه می کند تا هیچوقت حالت یکنواختی برای کودک به وجود نیاید. محتوای برنامه توسط متخصصان مختلف بررسی شده است و از کنفرانس های مختلف جوایز متعددی را دریافت کرده و والدین می توانند از این جهت با خیال راحت اپلیکیشن را دانلود کنند.

ویژگی های بازی:

  • کشف استعداد ها و شکوفایی توانایی کودکان
  • تحت پوشش قرار دادن تمامی دروس نظیر ریاضی، اجتماعی، علوم تجربی، خواندن، نوشتن و …
  • مناسب برای کودکان در تمامی سنین
  • تشویق به یادگیری و جلوگیری از خستگی کودکان
  • بازی ها و فعالیت های تعاملی
  • مشارکت والدین در آموزش ها و افزایش ارتباط کودک با والدین خود
  • رشد روحی و جسمانی مطابق با آموزش های جهانی
  • محیط کاربری بسیار جذاب برای کودکان

سازنده:  Khan Academy

مطالعه نمایید:

سایر مطالب

Baby Games for 1+ Toddlers

بازی های کودکانه برای کودکان نوپا این برنامه جزو بازی های شناختی است که برای نوپایان و کودکان پیش دبستانی طراحی شده است. و زیر

Read More »

AutiSpark: Games for Kids with Autism

اوتی اسپارک، یک برنامه آموزشی مناسب برای کودکان مبتلا به اوتیسم است. این برنامه با بازی های ویژه و تحت نظارت متخصصان این حوزه طراحی

Read More »

Khan Academy Kids

آکادمی کودکان “کان” این برنامه، یک اپلیکیشن آموزشی مناسب برای کودکان است. هدف این برنامه رشد و ارتقای سطح علمی کودکان است و اینکه شما

Read More »
این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیبورد خود را برای روی زبان انگلیسی قرار دهید

کیبورد خود را برای روی زبان انگلیسی قرار دهید

کیبورد خود را برای روی زبان انگلیسی قرار دهید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)

کیبورد خود را برای روی زبان انگلیسی قرار دهید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف(00:30)