پکیج عیدانه دالی ویژه سال ۱۴۰۱

عیدی دالی بسته بازی

بسته عیدی دالی

سال نو همیشه با زیبایی و شیرینی و شلوغی و عیدیهاش قشنگ و جذاب بوده. زیبایی بهار وقتی کنار عزیزان هستی بیشتر به دل می شینه. امسال ما برای دورهمیهای شما یه عیدی خوب و سرشار از خنده و بازی و با کمی چاشنی مهارتهای شناختی رو آماده کردیم.


بازیهایی طراحی کردیم که هم شادی رو به جمع شما هدیه بده و هم برای همه گروههای سنی مناسب باشه. توی این پکیج سعی کردیم آنچه مورد نیاز شماست و شاید تهیه آن برای شما سخت باشه رو آماده کنیم و توی پکیج بگذاریم تا دسترسی شما به محتواها ساده‌تر و راحت‌تر باشه. این بازی‌ها یا بدون وسیله خاص هستند و یا اینکه یک بسته آماده برای پرینت دارند که می‌توانید آنها را به راحتی پرینت کنید و در حین بازی به کار بگیرید.

ده عنوان بازی شاد امسال هدیه سال نو دالی برای شما عزیزان خواهد بود. امیدواریم سال نو برای شما عزیزان سالی سرشار از سلامتی و شادی باشه و لحظات ناب و بی نظیری را در این سال تجربه کنید.

ما بازیها رو پیش از سال نو روی سایت آپلود کردیم تا اگر قصد سفر دارید بتوانید بسته‌های بازی رو پرینت کرده و همراه خودتون داشته باشید. در طی روزهای پایانی سال هر روز تعدادی از بازیها اینجا آپلود خواهد شد. برای دریافت هدیه تون بر روی لینک هر کدام از بازیها بزنید و آنها را بخوانید.

ضمنا یه هدیه دیگر هم برای عزیزانی که از بازیهاشون برای ما فیلم ارسال کنند به قید قرعه در نظر گرفته شده که در اینستاگرام دالی آن را اعلام خواهیم کرد.

فیلمهاتون رو می‌توانید به آدرس ایمیل دالی یا به کانال واتساپ ما و یا اینستاگرام دالی ارسال کنید.

info@dallii.ir
@dallii.ir

شماره واتساپ  دالی:
09393888212

عناوین بسته بازیهای عیدانه:

مطالعه نمایید:

سایر مطالب

Baby Games for 1+ Toddlers

بازی های کودکانه برای کودکان نوپا این برنامه جزو بازی های شناختی است که برای نوپایان و کودکان پیش دبستانی طراحی شده است. و زیر

Read More »

AutiSpark: Games for Kids with Autism

اوتی اسپارک، یک برنامه آموزشی مناسب برای کودکان مبتلا به اوتیسم است. این برنامه با بازی های ویژه و تحت نظارت متخصصان این حوزه طراحی

Read More »

Khan Academy Kids

آکادمی کودکان “کان” این برنامه، یک اپلیکیشن آموزشی مناسب برای کودکان است. هدف این برنامه رشد و ارتقای سطح علمی کودکان است و اینکه شما

Read More »
این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی skype
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.